Nedělní ohlášky 3.1.2016

Tříkrálovou požehnanou vodu si můžete odnést dnes po mši sv. nebo během týdne ze sakristie.

Každý čtvrtek po večerní mši sv. ve Španělské kapli je pravidelně během školního roku adorace věnovaná za posvěcení našich rodin a nová duchovní povolání. Přidej se i ty k těmto sepnutým rukám k Ježíši na tyto úmysly.

Všichni spolupracovníci ve farnosti – zvláště ti, kteří pomáhají uklízet a zdobit kostely, zpívají nebo jinak se zapojují v pomoci ve farnosti, budou mít v sobotu 16.1.2016 v 15 hod. na faře společné novoroční setkání při čaji a kávě s námi kněžími a jáhny. Kdyby chtěl někdo přispět něčím sladko-slaným ke kávě nebo čaji, může samozřejmě přinést. Všichni spolupracovníci jsou srdečně zváni.

Jménem organizátorů, jste srdečně zváni na Farní ples, který proběhne v sobotu 23.1.2016 v Orlovně v Loučce. Přijďte si zatančit, poslechnout si živou hudbu, posedět s přáteli, prožít slušnou zábavu nebo se jen navečeřet. Neměla by chybět tombola, do které prosíme farníky o dary. Pokud byste chtěli darovat něco do tomboly, doneste to prosím do sakristie nebo kněžím. Vstupenky na ples je možno koupit v předprodeji za 70,- Kč v sakristii. Na místě budou za 90,- Kč. Výtěžek plesu bude upotřeben na potřeby nás farníků.

V posledním čísle farního zpravodaje Okénko byl anketní lístek ohledně vzhledu a obsahu tohoto zpravodaje. Své podněty můžete napsat do tohoto pátku 15.1 a dát na místo, které je na lístku napsáno.

Zapisují se úmysly na mše sv. na měsíce duben, květen a červen nového roku. Také jsou volné úmysly na leden až březen. Konkrétně jsou volné úmysly na konci ledna, v únoru a v březnu. Úmysly si můžete v tomto týdnu nechat zapsat po ranní mši sv. na požádání nebo v hodinách kanceláře.

Comments are closed.