Nedělní ohlášky 11.8.2019

Ve čtvrtek bude doporučený zasvěcený svátek slavnost Nanebevzetí P. Marie. Mše sv. bude ráno i večer ve farním kostele. Příští neděli slavíme ve farním kostele hlavní pouť k P. Marii Nanebevzaté.

Charita ve spolupráci s farností nabízí v posledním prázdninovém týdnu aktivity pro děti. Pondělí až středa 26. až 28.8. se děti mohou ve třech dnech účastnit série výletů: pěšího výletu na Petřkovickou hůrku, strávit den na faře a její zahradě tvořivými aktivitami a poznávací hrou ve městě a třetí den výlet autobusem do ostravské katedrály, kde budou luštit hádanky a přes zábavně naučnou hru poznávat naši katedrálu a navštíví studio TV Noe. Příspěvek na jeden den výletu bude 70,- Kč za dítě.

Podrobné informace na webu farnosti a na nástěnce nebo u Ivy Jasné. Přihlásit děti můžete na email tfnj@seznam.cz

Na stolečku ve farním kostele je možné se napsat na rozpis k přijetí sochy P. Marie, Růže mystické, k modlitbě. Nejbližší volný termín na starém rozpise je od 12.9. na 14 dní. Prosíme zájemce o zapsání se i na další období nejlépe do konce roku.

Jsou volné úmysly na mše sv. na konci srpna a také v měsících září až prosinec. Je možné zapsat úmysl po mši sv. v kanceláři na faře nebo v hodinách kanceláře.

Příští neděli bude měsíční sbírka na opravy v naší farnosti.

Comments are closed.