Nedělní ohlášky 23.6.2019

Od pátku 28.6 do neděle 30.6 se uskuteční Modlitební triduum matek v obvyklý čas. Více informací máte na nástěnce v kostele.

V pondělí 1. července se uskuteční Diecézní pouť dětí na Prašivé. Tímto zveme děti, jejich sourozence, rodiče a zvláště prvokomunikanty na toto setkání i s otcem biskupem. Cena za autobus dospělí 100,-Kč, děti do 15 let 20,- Kč, prvokomunikanti zdarma. Odjezd v 9:00, návrat do 18:00. Pravděpodobně pro malý zájem bude autobus na pouť dětí zrušen. Uvidíme, jestli pro zájemce bychom vyřešili auty. Více o pouti na nástěnce.

Jsou dva volné termíny k putování sochy P. Marie, Růže Mystické v naší farnosti k modlitbě. Seznam je na stolečku ve farním kostele.

Dnes byla sbírka obětovaná na opravy v naší farnosti. Všem díky za každý dar na tento úmysl. V první lavici napravo z pohledu od oltáře máte nainstalované nové podsedáky s tím, že ke střední uličce je podsedák zachycen suchým zipem a druhý je na volno. Prosíme o Vaše připomínky, abychom mohli nechat vyrobit pro všechny lavice ve farním kostele.

Již v tomto týdnu se budou zapisovat úmysly mší sv. na měsíce říjen až prosinec letošního roku a to vždy po ranní mši sv. na požádání nebo v hodinách kanceláře. Jsou ještě nějaké volné úmysly na srpen a září.

Comments are closed.