Nedělní ohlášky 12.5.2019

Beskydské divadlo Vás zve na středu 15.5. v 19:00 hod. na duchovní koncert vokálního kvarteta Affetto a varhaníka Martina Jakubíčka ve farním kostele. Vstupné v předplatném v divadle nebo na místě.

Pěvecký sbor Ondráš Nový Jičín a jeho host, Ženský komorní sbor CZKW Třinec, Vás srdečně zvou na svůj jarní koncert duchovní hudby Jubilate Deo, který se bude konat příští neděli dne 19. 5. v 17:00 hod. v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Novém Jičíně. Vstupné na místě.

V sobotu 1.6. připadá na náš děkanát pouť do frýdecké baziliky za obnovu rodin a nová duchovní povolání. Chceme vypravit autobus na tuto pouť, na který se můžete závazně přihlásit v sakristii u pánů kostelníku. Cena autobusu je 100,- Kč pro dospělé a 50,- Kč pro děti do 15 let. Odjezd bude v 15:30 od fulnecké zastávky pod farním kostelem. Na plakátku je uvedená i možnost pěší poutě z Příbora.

Sbírka z této neděle byla obětována na prorodinné pastorační aktivity v diecézi. Příští neděli bude měsíční sbírka na opravy ve farnosti. Chceme připravit projekt na generální vnější obnovu areálu Španělské kaple z možností získání několikamilionové dotace. Projekt má nás stát asi 150 000,- Kč. Všem díky za každý dar na úmysly sbírek.

Comments are closed.