Nedělní ohlášky 10.3.2019

v

České křesťanské akademie v Novém Jičíně zve na koncert, který se koná dnes 10. března v 17:00 hodin v modlitebně evangelické církve v Novém Jičíně. Tentokrát se jedná o koncert pěveckého souboru „Keep Smiling Gospel“.

Na 2. neděli postní, 17. března, se uskuteční v obci Rybí tradiční Křížová cesta, na kterou je zvána nejen mládež ale i celé rodiny. Více informací na plakátku v kostele.

Na pátek 22.3. po Křížové cestě večer Vás zve na faru přímý účastník naší farnosti Vojta Petráš celosvětového setkání mládeže se Sv. otcem v Panamě k popanamskému setkání. Více na plakátku.

V sobotu 13. dubna připravujeme farní sportovní den pro rodiny. Nabídneme několik možností zapojení. Ranní výšlap od fary k Oční studánce v 8.30, pak křížovou cestu v přírodě z Oční studánky do Orlovny v 9.30 a od 11.00 do 16.00 sportovní využití v Orlovně obsahující hry pro děti, bowling, stolní tenis pro všechny věkové kategorie od mládeže až po seniory. Protože takovou akci připravujeme poprvé, prosíme v termínu do úterý 19. března napsat na stolečku u vchodu z Žerotínovy ulice předběžný nezávazný zájem o tuto akci abychom věděli, o co by byl vůbec zájem. Na Křížovou cestu k Oční studánce lze se také dostat autobusem.

Diecézní setkání mládeže (BISCUP) bude letos ve farnosti Frýdek 5.-7. dubna. Bližší informace a přihlášky, které jsou povinné, najdete na web stránkách- http://diecezko.doo.cz. Doporučený spoj pro mladé z našeho děkanátu je nová linka 621, která jede z Nového Jičína (16:28). Více na plakátku v kostele.

Příští neděli proběhne měsíční sbírka na opravy ve farnosti.

Comments are closed.