Nedělní ohlášky 10.2.2019

Tak jako v minulých letech i letos naleznete první dvě kapitoly dalšího příběhu pana Janšty pro děti na našich webových stránkách, které si můžete otevřít, vytisknout nebo stáhnout.

Charita Nový Jičín a Centrum pro rodinu Ostrava srdečně zvou dívky a ženy bez rozdílu věku na Lekci tradičních židovských tanců. Ta proběhne tuto sobotu 16. 2. v Orlovně v Loučce. Více informací na webu farnosti nebo charity.

Pro zákaz návštěv v Nemocnici v N. Jičíně, nebude až do odvolání zákazu mše sv. v Nemocnici a také běžná návštěva kněze. Návštěva je možná z důvodu zaopatření sv. svátostmi nemocného, což je potřeba domluvit přímo s knězem.

Sbírka na další neděli bude obětována na opravy v naší farnosti.

Po dopoledních bohoslužbách si mohou předplatitelé vyzvednout v sakristii nové číslo diecézního zpravodaje Okno.