Nedělní ohlášky 6.1.2018

V neděli 3.2.2019 ve 14:30 se uskuteční již tradiční Maškarní ples pro děti, rodiče a prarodiče ve Fokusu v N. Jičíně. Více informací máte na nástěnce nebo webu farností.

Srdečně jste zváni na Farní ples spolupořádaný Charitou NJ 9.2.2019 v Orlovně v Loučce u Nového Jičína. Dnešním dnem začíná předprodej vstupenek, který bude ukončen 27.1.2019. Vstupenky lze zakoupit v sakristii. Tam také lze donést dárky do tomboly, o které pořadatelé prosí. Vstupenky jsou letos v předprodeji výrazněji levnější než na místě. Více informací na plakátech.

Od pondělí se budou zapisovat úmysly mší sv. na měsíce duben až červen letošního roku v hodinách kanceláře nebo na požádání po ranní mši sv. Jsou ještě nějaké volné úmysly v měsíci březnu.

Na stolečku ve farním kostele je rozpis úklidu farního kostela na další období, který si můžete odnést. Rozpis naleznete také na našich webových stránkách.

Všichni spolupracovníci ve farnosti – kostelníci, varhaníci, zvláště ti, kteří pomáhají uklízet a zdobit kostely, zpívají nebo jinak se zapojují v pomoci ve farnosti, budou mít v sobotu 19.1.2019 v 15.00 hod. na faře společné novoroční setkání při čaji a kávě s námi kněžími a jáhny.

Comments are closed.