nedělní ohlášky 1.7.2018

Zítra v pondělí 2. července se uskuteční Diecézní pouť dětí na Prašivé. Přihlášení mají odjezd v 9 hod. dopoledne od fulnecké zastávky v N. Jičíně pod farním kostelem. Návrat kolem 18 hod. večer.

Můžete si nechat zapsat úmysly na mše sv. na měsíce říjen, listopad a prosinec tohoto roku. Jsou ještě volné úmysly během prázdnin a v září. Úmysly se zapisují v kanceláři v hodinách kanceláře, které během prázdnin budou omezené v pondělí od 8:30 do 9:30 a ve středu od 10:30 do 11.:30 Úmysly je možné zapsat i po ranní mši sv. na požádání.

Během prázdnin nebudou mše sv. v úterý, středu a ve čtvrtek ve Španělské kapli. V úterý a ve čtvrtek bude v 18 hod. bohoslužby slova ze sv. přijímáním. V pátek nebude večerní kromě prvního pátku, který připadá i na tento týden. Proto ráno i večer bude rozšířená možnost sv. smíření a během dne bude tichá adorace před vystaveným Ježíšem ve sv. oltářní. Po večerní již adorace nebude. Prosíme o zapsání se na adorační službu na stolečku ve farním kostele.

Tento týden ve čtvrtek 5.7 bude také slavnost sv. Cyrila a Metoděje. Mše sv. bude pouze v 7:30 hod. ráno ve farním kostele. Večerní mše sv. ani bohoslužba slova ve Španěl. kapli tento den nebude.

V pátek 6.7 v 11:30 uzavřou při bohoslužbě slova v kostele Nejsv. Trojice sv. manželství Josef Stratil a Lucija Rodičová, oba z N. Jičína.

Dnes vychází nové číslo farního zpravodaje Okénko, které si můžete vzít na stolečku v kostele.

Comments are closed.