Nedělní ohlášky 24.6.2018

V pátek bude doporučený svátek slavnost Petra a Pavla, apoštolů. Mše sv. jako v pátek, kdy bude večerní již poslední mše sv. pro děti s rodiči.

V sobotu 30.6 při mši sv. v 14:00 hod. ve farním kostele poděkují za zlaté výročí svého manželství Zdenka a Emil Urbanovi se svou rodinou.

Na stolečku v kostele máte podpisové petiční archy, na kterých můžete podpořit petici proti ratifikaci tzv. Istanbulské úmluvy, která v podstatě podporu ideologii genderu. Celou petici máte vyvěšenou na nástěnce a bude také na webových stránkách naší farnosti. Petici podporují také naši biskupové. Svým podpisem můžete podpořit ještě dnes.

V pondělí 2. července se uskuteční Diecézní pouť dětí na Prašivé. Tímto zveme děti, jejich sourozence, rodiče a zvláště prvokomunikanty na toto setkání i s otcem biskupem. Cena za autobus dospělí 100,-Kč, děti do 15 let 20,- Kč, prvokomunikanti zdarma. Odjezd v 9:00, návrat do 18:00. Přihlašovat se můžete už nyní v sakristii u kostelníků a u Ivy Jasné na faře osobně, mailem i telefonicky a to do úterý. Pokud nebude dostatečný počet zájemců k zaplnění autobusu, jsme nuceni autobus po úterku zrušit. Více o pouti na nástěnce.

Sbírka na TV Noe z minulé neděle vynesla obnos 20.012,- Kč. Všem díky za každý dar na tento úmysl.

Od pondělí si můžete nechat zapsat úmysly na mše sv. na měsíce říjen, listopad a prosinec tohoto roku. Jsou ještě volné úmysly během prázdnin a v září. Úmysly se zapisují v kanceláři v hodinách kanceláře, které během prázdnin budou omezené – a po ranní mši sv. na požádání.

Comments are closed.