Nedělní ohlášky 17.6.2018

Zítra, v pondělí, nebude mít 6.-7. třída náboženství na faře.

Zítra, v pondělí, bude v 17:30 na faře setkání všech dopisovatelů zpravodaje Okénko.

Na stolečku v kostele máte podpisové petiční archy, na kterých můžete podpořit petici proti ratifikaci tzv. Istanbulské úmluvy, která v podstatě podporu ideologii genderu. Celou petici máte vyvěšenou na nástěnce a bude také na webových stránkách naší farnosti. Petici podporují také naši biskupové. Můžete podpořit svým podpisem do příští neděle 24.6.2018.

V pondělí 2. července se uskuteční Diecézní pouť dětí na Prašivé. Tímto zveme děti, jejich sourozence, rodiče a zvláště prvokomunikanty na toto setkání i s otcem biskupem. Cena za autobus dospělí 100,-Kč, děti do 15 let 20,- Kč, prvokomunikanti zdarma. Odjezd v 9:00, návrat do 18:00. Přihlašovat se můžete už nyní v sakristii u kostelníků a u Ivy Jasné na faře osobně, mailem i telefonicky. Více o pouti na nástěnce.

Účastníci pobytu v Dolomitech v srpnu letošního roku si mohou vyzvednout pokyny k pobytu, pokud je neobdrželi přes e-mail a doplatit částku v českých penězích u o. Aloise, pokud již celou nezaplatili.

Sbírka z minulé neděle na opravy v naší farnosti vynesla obnos 16.507,- Kč. Dnes proběhla sbírka na křesťanskou televizi TV Noe. Všem díky za každý dar na zmíněné úmysly.

Comments are closed.