Nedělní ohlášky 3.6.2018

V pátek bude slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova. Na konci ranní a večerní mše sv. před vystavenou Sv. oltářní bude obnova zasvěcení Ježíšovu Srdce s litaniemi a požehnáním.

Na stolečku v kostele máte podpisové petiční archy, na kterých můžete podpořit petici proti ratifikaci tzv. Istanbulské úmluvy, která v podstatě podporu ideologii genderu. Celou petici máte vyvěšenou na nástěnce a bude také na webových stránkách naší farnosti. Petici podporují také naši biskupové.

V pondělí 2. července se uskuteční Diecézní pouť dětí na Prašivé. Tímto zveme děti, jejich sourozence, rodiče a zvláště prvokomunikanty  na toto setkání i s otcem biskupem. Cena za autobus-dospělí 100,-Kč, děti do 15 let 20,- Kč, prvokomunikanti zdarma. Odjezd v 9:00, návrat do 18:00. Přihlašovat se můžete už nyní v sakristii u kostelníků a u Ivy Jasné na faře osobně, mailem i telefonicky. Dejme přednost společné pouti před rodinně osobní. Více o pouti na nástěnce.

Sbírka z příští neděle bude měsíční na opravy v naší farnosti.

Comments are closed.