Nedělní ohlášky 4.2.2018

Dnes 4.2.2018 proběhne ve spolupráci farností s Charitou již tradiční Maškarní ples pro děti s rodiči a prarodiči aneb možná přijde i kouzelník od 14:30 hod. ve Fokusu v N. Jičíně.

Více informací je na nástěnce nebo webu farnosti a Jednota Orel Nový Jičín srdečně zve na Orelský končinový ples, který se uskuteční 9.2.2018 od 19:30 v Orlovně v Loučce. Více informací na plakátku v kostele.

Příští neděli 11.2 proběhne od 14:30 hod. v kině Květen v N. Jičíně poděkování tříkrálovým koledníkům s následným promítnutím filmu. Vice informací máte na nástěnce v kostele.
Na našich webových stránkách se opět bude objevovat oblíbené čtení od pana Janšty, které si můžete stáhnout.

Po dopoledních bohoslužbách si můžete v sakristii vyzvednou nové číslo diecézního zpravodaje Okno.

V pátek 2.2.2018 odešel po těžké nemoci ve svých 35 letech pozemského života k věčnému Otci jeho věrný služebník, o. Michal František Jadavan, který naposled působil ve farnosti Odry. Rozloučení bude v sobotu 10.2.2018 v 10 hod. dopoledne v Ostravě – Pustkovci a pak ve 14 hod. v Odrách, kde bude jeho tělo uloženo do kněžského hrobu na místním hřbitově. Parte je vyvěšeno na nástěnce v kostele. Odpočinutí věčné dej mu ó Pane, …

Na stolečku v kostele máte pohlednice ze semináře v Olomouci a na druhé straně pohlednic většinou modlitbu za bohoslovce a nová duchovní povolání.

Comments are closed.