Nedělní ohlášky 21.1.2018

Společenství Mamoázy zve na další modlitební Tiduum, které se uskuteční od pátku 26.1 v 16:30 hod. ve farním kostele a pak v sobotu v 7:15 a v neděli v 9:30 hod. Více informací na plakátku v kostele nebo na webu farnosti.

Srdečně jste zváni již na 5. farní ples, který je spolupořádaný s Charitou Nový Jičín. Ples se uskuteční tuto sobotu 27.1.2018 v Orlovně v Loučce. Využijte příležitost na vzájemné setkání, zatančit si a pobavit se. Uvítáme dary do tomboly, které můžete přinést do sakristie nebo kněžím. Vstupenky v předprodeji jsou v sakristii. Více informací k plesu na plakátcích nebo na webu farnosti. Na všechny se těší pořadatelé.

V neděli 4.2.2018 proběhne ve spolupráci farností s Charitou již tradiční Maškarní ples pro děti s rodiči a prarodiči aneb možná přijde i kouzelník od 14:30 hod. ve Fokusu v N. Jičíně. Více informací je na nástěnce nebo webu farnosti.

Naše farnosti ve spolupráci s farnosti Strahovice a Chuchelná pořádají od 4.6 do 15.6 pouť po Itálii k italským světcům až na Sicílii. Bližší informace máte na plakátku v kostele nebo na webu farnosti nebo přímo osobně přes o. Aloise. Zájemci se mohou závazně přihlásit se zálohou 7 tisíc korun na faře v kanceláři nebo přes o. Aloise. Máme omezený počet 26 míst v autobuse jako u poutě do Fatimy. Schůzka zájemců bude někdy v druhé polovině února a bude upřesněna v ohláškách.

Na stolečku ve farním kostele máte rozpis na další období úklidu tohoto kostela. Rozpis je i na webu farnosti. Kdo by chtěl pomoci s úklidem, ať se spojí s pí. Šindlářovou. Kontakt na rozpisu služeb.

Na stolečku naleznete k rozebrání nové číslo oblíbeného časopisu Milujte se a předplatitelé diecézního zpravodaje Okno si mohou v sakristii po dopoledních bohoslužbách vyzvednout nové lednové číslo.

Dnešní sbírka byla měsíční na opravy ve farnosti. Všem díky za každý dar na tyto úmysly.

Comments are closed.