Nedělní ohlášky 4.6.2017

Dnes se uskuteční od 14:30 hod. společný farní den v areálu Španělské kaple. O. Alois zve všechny, kteří s ním chtějí takto poděkovat za jeho životní jubileum společnou adorací a sv. požehnáním ve Španělské kapli a následným vzájemným setkáním v areálu kaple. Prosíme, kdo chce pomoci s napečením něčeho sladkého nebo slaného k pohoštění, může přinést přímo na farní den.

Ve středu 7.6 má naše farnost společný modlitební den mezi naší farností a bohoslovci olomouckého semináře, kteří budou tento den na nás pamatovat v modlitbě a my bychom měli pamatovat na ně.

Dnešní sbírka byla na diecézní Charitu. Sbírka na příští neděli bude měsíční na opravy v naší farnosti. Všem díky za každý dar na tyto úmysly.

Po dopoledních bohoslužbách si předplatitelé diecézního zpravodaje Okno mohou vyzvednou nové číslo v sakristii.

Comments are closed.